Весільні букети для молодої

 

Основні весільні послуги
- Весільні, бенкетні зали
- Прикрашення залу
- Фотограф на весілля
- Відеоператори Львова
- Тамада на весілля
- Музиканти/ Діджеї
- Артисти, шоу-гурти
- Весільний кортеж
- Весільні букети
- Весільний танець
 
Аксесуари/поліграфія
- Запрошення на весілля
- Афіші та плакати
- Номери на машину
- Номери на машину
- Бонбоньєрки
- Весільні бокали
- Весільні аксесуари
 
Бутік весільного вбрання
«Crystal»
 
Весільний салон «Novias Gallery»
 

Прикраси на авто у Львові, прикрашення та оформлення машин на весілля у Львові

     
 

Весільні букети для молодої

Нестандартні рішення вашого весільного букету Ви можете знайти і замовити, переглянувши їх попередньо детальніше на цій сторінці.

Букет для молодої №1а

Класичний білий круглий букет. Виконаний на портбукетниці (мікрофоні), що дозволяє квітам залишатись свіжими упродовж цілого дня святкування. Квіти: троянди, фрезії, калли міні, гортензія, орхідея фаленопсис. Ціна 450 грн.


Весільний букет №2а

Букет-крапля із видовженим хвостом. Підібрані квіти для букета роблять його надзвичайно розкішним і «багатим». Квіти: орхідея фаленопсис, калла. Ціна 500 грн.


Букет для молодої №3а

Яскравий круглий букет на портбукетниці. Водночас ніжні і яскраві троянди сорту «Duet» роблять букет таким неоднозначним. Він може стати родзинкою образу нареченої. Квіти: троянди, орхідея фаленопсис.


Букет для нареченої №4а

Весняний букет-крапля. Такий букет прекрасно підійде і для весняного і для зимового весілля. Квіти витримають примхливу погоду і збережуть свіжість упродовж всього весілля. Квіти: тюльпани, фрезія, гілочки верби плакучої.


Весільй букет №5а

Ніжний весняний букет на своїх стеблах. Для тих, хто любить природність і простоту. Квіти: ранункулус (лютики), бузок, конвалія, гіацинт. ціна 350 грн.


Букет з живих квітів №6а

Вишуканий букет із орхідей і кал. Квіти: калли міні, орхідея цимбідіум. Ціна420 грн.


Букет на весілля №7а

Букет із кал на своїх стеблах. Калли або як їх правильно з латинської називають зантедескія (Zantedeschia) дуже довго зберігають свіжість без води. Квіти: калли міні. Ціна 390 грн.


Букет молодої №8а

Мініатюрний букет найкраще пасуватиме тендітним нареченим. Такі маленькі букети теж дуже доречні на офіційному узаконенні шлюбу – розписці. Квіти: гіпсофіла, орхідея фаленопсис. Ціна 200 грн.


Букет нареченої №9а

Букет в стилі «українське весілля». Дуже часто у нас популярні стилізовані весілля. До кожного з них підбирається свій букет, який підкреслить образ нареченої і буде ще одним нюансом, що підсилить стилістику весілля. Для букетів в «українському стилі» пасуватимуть яскраві квіти і стрічки. Хоча можливе виконання такого букета у білій гамі – тут велику роль гратимуть деталі та декор. Квіти: чорнобривці, хризантема або ромашки, волошки, калина, майори. Ціна 290 грн.


Букет весільний №10а

Букт-розамерія (гламелія). Незвичний і модний букет виконаний у техніці «гламелія». Такі букети роблять із пелюсток квітів. У даному випадку із пелюсток троянди. Завдяки тому, що пелюстки щільно прилягають одна до одної, такі букети зберігають свіжість впродовж 2-3 діб. Незвична величезна квітка – це для сміливих наречених, які не бояться експериментувати. Квіти: троянди. Ціна 380 грн.


Букет для нареченої №11а

Букет-ліліямелія (гламелія). Незвичний і модний букет виконаний у техніці «гламелія». Такі букети роблять із пелюсток квітів. У даному випадку із пелюсток лілії. Завдяки тому, що пелюстки щільно прилягають одна до одної, такі букети зберігають свіжість впродовж 2-3 діб. Незвична величезна квітка – це для сміливих наречених, які не бояться експериментувати. Квіти: лілія. Ціна 490 грн.


Букет з живих квітів №12а

Букет-кулька\\буке-сумочка. З одного боку класична біла колористика, з іншого – незвичне виконання. Букет не тримається у руці, а звисає із руки. Дуже вдале рішення для фотосесій. Квіти: троянди, хризантеми, гвоздики, орхідеї фаленопсис. Ціна 450 грн.


Букет на весілля №13а

Букет-кулька\\буке-сумочка у літніх кольорах. З одного боку класична біла колористика, з іншого – незвичне виконання. Букет не тримається у руці, а звисає із руки. Дуже вдале рішення для фотосесій. Квіти: троянди, троянди міні, гортензія, жимолость, лаванда, насіння клематиса, тисячолисник, китайська хризантема, жоржина, насіння дикої моркви, майори, квіти м’яти. Ціна 450 грн.


Букет на весілля №14а

Букет-віяло.Для наречених-новаторів і кокеток. Така собі новітня Кармен. Віяло-букет може бути виконано у різних техніках, Як і з оазисом, у якому квіти зберігають свіжість упродовж багатьох днів, так і на каркасі із квітів, які довго «живуть» без води. Квіти: троянди. Ціна 300 грн.Заявка-замовлення

Введіть Ваше ім"я:

Введіть свій e-mail:

Введіть контактний номер телефону:

Суть замовлення:

Додаткова інформація (приклад):
1. Дата весілля: 27 липня 2008
2. Орієнтовний маршрут (місце): м. Львів: вул. Стуса 5 - РАЦС - ЦЕНТР - вул. Щирецька 36 (бенкетний зал)або телефонуйте у студію: 093-4545-137;

Після отримання Вашої заявки до вас зателефонують і більш детально про все розкажуть по телефону або при особистій зустрічі.

Весілля у Львові! Організація весілля у Львові!

Поділіться Вашими враженнями:

Іра - 2012-02-20

Дуже сподобався букет 1а , але чи можна буде замінити калли на конвалії і чи зміниться від цього ціна букету?

Нам цікава Ваша думка


Введіть суму чисел: 1+2 =


 
     
Салони, агенції
- Весільні салони
- Ювелірні салони
- Салони краси
- Весільний макіяж
- Весільний танець
- Весільні агенції
- Церкви Львова
- Львівські РАЦСи
 
Дім весільного вбрання"АННА"
 
Весільний салон "Сакура"
 
Бутік весільних суконь "Білий Ангел"
 
Стосунки між М & Ж
- Основи стосунків
- Пошук "половинки"
- Різноманіття відносин
- Айсберги у відносинах
 
Весільні кортежі Львова