Основні весільні послуги
- Весільні, бенкетні зали
- Прикрашення залу
- Фотограф на весілля
- Відеоператори Львова
- Тамада на весілля
- Музиканти/ Діджеї
- Артисти, шоу-гурти
- Весільний кортеж
- Весільні букети
- Весільний танець
 
Аксесуари/поліграфія
- Запрошення на весілля
- Афіші та плакати
- Номери на машину
- Номери на машину
- Бонбоньєрки
- Весільні бокали
- Весільні аксесуари
 
Бутік весільного вбрання
«Crystal»
 
Весільний салон «Novias Gallery»
 

Прикраси на авто у Львові, прикрашення та оформлення машин на весілля у Львові

     
 

Чи потрібен тамада? І на що варто звернути увагу при виборі тамади?

Ключові слова: тамада, ведучий Львів, веселий тамада, тамада Львів, тамадування, ведучі свята, ведудий весільного свята, львівський тамада, тамада у Львові, тамада зі Львова, весілля Львів, ведучий весілля, замовити тамаду, елітні ведучі Львова, елітний тамада у Львові, тамада на весілля Львів.

Тамада - це центральна особа (після молодят звичайно :) весільного свята. Від нього залежить, чи будуть молодята і гості задоволені емоційною атмосферою свята. Тому віднесіться серйозно до вибору ведучого і почніть пошуки мінімум за 4-8 місяців до весілля. Слід знати, що в літній період цього часу може і не вистачити, оскільки популярні та шановані ведучі уже "розібрані" і може трапитися накладка. Отож, щиро радимо Вам раніше почати пошуки.

Якщо Ви заздалегідь маєте вибір серед декількох потенційних ведучих, Вам необхідно з ними зустрітися. І навіть краще, коли зустрінетесь двічі. Бажано, призначити зустріч саме в тому залі, де і святкуватиметься весілля.
Тамада при зустрічі повинен представити власну програму, узгодити її з Вашими побажаннями, найяскравіші фотографії або відео, які відображають стиль його роботи. Все це повинно супроводжуватися поясненнями, на основі яких Ви і вирішите, чи підходить Вам цей ведучий чи ні. Не забудьте уточнити у скільки годин він зазвичай працює, а також, що входить у його послуги.

Вдалого вам вибору!

Тамада на весілля - Орест
Тамада на весілля

Орест - молодий, креативний, веселий та сповнений щирого душевного гумору тамада

Ціна на 2012 рік 450-500 у.о.

P.S. - замовивши тамаду, Ви побачите на весіллі ще й "зірок" української та російської естради.

Переглядів:3450

Тамада, ведучий на весілля у Львові - Роман
Тамада, ведучий на весілля у Львові

На думку Романа, кожен ведучий повинен готувати власний сценарій весілля.

Радимо молодятам особисто зустрітися з тамадою у студії та переглянути його ведення.

Ціна за домовленістю.
Тамада надає також послугу тамада-ді-джей!

Переглядів:3389

Еліт-тамада - п. Олесь

Тамада п. Олесь


Виділяти і розкривати гостей, а не творити свято, де основний герой - тамада.


Ціна - 300 у.о

Переглядів:3386

 


Сортувати по Даті реєстрації фотографа або по Ціні послуг фотографаСалони, агенції
- Весільні салони
- Ювелірні салони
- Салони краси
- Весільний макіяж
- Весільний танець
- Весільні агенції
- Церкви Львова
- Львівські РАЦСи
 
Дім весільного вбрання"АННА"
 
Весільний салон "Сакура"
 
Бутік весільних суконь "Білий Ангел"
 
Стосунки між М & Ж
- Основи стосунків
- Пошук "половинки"
- Різноманіття відносин
- Айсберги у відносинах
 
Весільні кортежі Львова
 
 
 

Шукаємо тамаду на весілля!

Варто підійти до вибору тамади дуже відповідально. Варто зрозуміти, що чим раніше ви почнете шукати тамаду, тим краще. Оптимальний термін -декілька місяців. Крім того, не варто забувати, що у кваліфікованих і адекватних улаштовувачів свята всі вихідні дати розписані мінімум на місяць вперед. Тим більше, якщо ви вирішили одружитися весною або восени, коли йде справжній весільний бум, ви повинні розуміти, що краще почати пошуки наперед.

Звичайно, найкращий спосіб знайти правильного тамаду - це пригадати цікаві і веселі весілля, на яких ви побували або скористатися рекомендаціями знайомих. Другий варіант: коли ви подавали заяву в ЗАГС, то напевно одержали важкий том, що суцільно складається з рекламних оголошень. Реклама улаштовувача свята - тамади - знаходиться там на почесному, об'ємному місці. Якщо у вас досить часу, то краще обдзвонити і поговорити з кожним потенційним тамадою окремо.

Третій варіант: скористатися послугами весільних агентств. Вони допоможуть підібрати розумні варіанти, які проте, будуть украй недешеві. Плюси такого способу вибору: конкретність, в агентстві вам покажуть касети із записами декількох провідних весіль - буде можливість порівняти.

Варіант четвертий - коли ви замовлятимете банкет, то вам напевно запропонують свого "місцевого" тамаду, тому що практично в кожному банкетному залі або ресторані є "штатний" ведучий, тобто людина давно працююча в цьому закладі.

Варіант п'ятий - пошук тамади через Інтернет. Варіантів тут - якнайбільше, проте потрібне значне терпіння і час для того, щоб адекватно оцінити всі запропоновані там варіанти.

На якому б ви ні зупинилися варіанті, необхідно особисто зустрітися з кандидатом, а краще пару разів. По-перше і в головних, тамада винен Вам сподобається як особа, як співбесідник. І ще бажано щоб він (вона): був привабливий (-ва); був добре одягнений (-а); знав (ла) весільні обряди і традиції; був тактовний.

Не чекайте того, що тамада сам придумає за вас все святкування. Грамотний ведучий, швидше за все, під час попередньої зустрічі запитає який Ви самі бачите ваше весілля. Він уважно вислухає прохання і побажання, оскільки індивідуальний і бажано творчий підхід відрізняють хорошого тамаду від не дуже хорошого.

Вас напевно попросять скласти список гостей для нього з вказівкою споріднених зв'язків. Адже брати участь в конкурсах будуть всі, а ви у весільних переживаннях цілком можете забути, як звуть двоюрідну тіточку вашого чоловіка.

Крім списку гостей приготуйте списки побажань: чого б вам хотелось/не хотілося чути (play-list торкається музики) або бачити. Списки складаються в довільній формі. Особливо зведіть наклеп, що звучатиме як перший танецьмолодят: пісню або мелодію виберете наперед, і якщо буде можливість: надайте її тамаді, щоб він міг придумати підведення до нього.

Тамада, як правило, дає "сигнал", що наступив момент подарунків. Про форму подарунків потрібно його попередити. Взагалі, необхідно скласти список тим, небажаних до обговорення, і коли залишиться тиждень до весілля, попросити тамаду показати сценарій свята.

Основні реквізити, необхідні на святкуванні майже кожного весілля:

 

1. Рушник і коровай. Це те, з чим зустрічатимуть молодих на порозі ресторану або банкетного залу. З цим же пов'язані перші конкурси і випробування.

2. Монети, цукерки, рис, рожеві пелюстки. Цим молодят обсипають при вході в ресторан. Рис символізує ситість і процвітання майбутнього будинку, гроші - багатство і достаток, цукерки - солодкість сімейного життя, а рожеві пелюстки - красу подружніх відносин.

3. Різні сувеніри. Вони будуть подарунками в конкурсах. Це можуть бути брелки, ручки, іграшки і ін.

4. Вся атрибутика, пов'язана з новонародженим

5. Два фужери. Вони будуть розбиті вже на першому тості.

Дуже цікавий варіант святкування, коли воєдино з'єднуються весільні традиції всіх країн світу. Тоді буде задоволена і ваша старенька бабуся, і всі ваші друзі, позбавлені від нудного сидіння за столами. Наприклад існують наступні весільні традиції: у Болгарії - коли наречена і наречений покидають свято, замість рису або пшениці їх обсипають плодами інжиру. У Німеччині гості вистилають свіжими ялиновими гілками доріжку, якою наречена і наречений підуть після закінчення церемонії, бажаючи, щоб шлях молодят був вимощений успіхом, надією і багатством. У Франції молодята на прийомі в їх честь повинні випити вино з кубка з двома ручками, який називається а coupe de marriage. У Мексиці перш ніж пара станцує свій перший танець як чоловік і дружина, гості, узявшися за руки, оточують їх, утворюючи сердечко.

Що необхідно обов'язково з'ясувати у тамади?

- на скільки годин він береться вести ваше весілля?
- конкретна вартість його послуг і час оплати (до або після святкування). Краще всього розплачуватися після закінчення банкету. Хай це зробить хтось з вірних друзів;

- чи є додаткові послуги (наприклад, ансамбль, цигани і ін.);
- чи є у тамади диск з варіантами вже проведених їм весіль;
- що необхідно буде зробити і підготувати молодому з нареченою або їх друзям.

Яким тамада буває:

1. Вибраний не вами.
Мабуть, найскладніший і нестійкий варіант. Про його здібності і уміння Ви зможете судити лише із слів весільного салону, в якому вам його запропонували, або з його ж слів, або по відео-звіту. Майже безпрограшним можна назвати варіант з тамадою - відомим артистом або ведучим. Тут тільки один мінус - вартість його послуг буде достатньо висока. Якщо ж ціна не особливо важлива - то зробіть приємне собі і своїм близьким!

2. Професійний тамада, підібраний особисто вами.
Ви самі вибирали його, зустрічалися, упевнені у тому, що він проведе це весілля так само добре, як і десятки попередніх. Дуже гармонійно виглядає під час святкового гуляння, коли конкурси перемежають музикою і їжею. Але тамада знає, що він не повинен давати гостям наїдаться-напіваться до відвала, він прагне тримати їх в тонусі, відчувати аудиторію . До того ж у кожного знавця своєї справи є різні "родзинки", напрацьовані за роки служби на весільному терені. Крім того, цікаво буде, якщо він запропонує, припустимо, послуги невеликого ансамблю, який різноманітити музичну складову вечора або, за бажанням молодят, знайде циганів.

3. Знайомий або близький друг.

Якщо вам не хочеться витрачати додаткові гроші на оплату послуг тамади, озирніться і подумайте: можливо хтось з ваших друзів зможе узяти на себе цю почесну роль? Майте на увазі, що другові або подрузі краще наперед все пояснити і розповісти, щоб ваше гуляння не перетворювалося на звичайне сидіння за столом і поїдання салатів. Обговоріть з ним/нею конкурси, порядок тостів, поговоріть, можливо, він/вона захоче узяти когось в помічники. Важливо, щоб вибрана вами людина, поводився розкуто і весело, не думаючи про забуту тіточку або неправильно вимовлену фразу.
4. Знайомий тамада.

Цей варіант, звичайно, є фаворитом і трапляється украй рідко. З мінусів - неясне положення з оплатою послуг тамади і невпевненість у тому, що тамада на весіллі у своїх друзів поводитиметься справді професіонально і не дозволить собі лишку за здоров'я і щастя дорогих йому людей.
5. Весілля без тамади.

І таке трапляється не так рідко. В цьому випадку роль розпорядника вечора беруть або самі молодята, або батьки. Виходить теж весело, головне, що цього вечора всі думатимуть про щастя молодих і про те, щоб цього дня була тільки радість.

 

5 ОЗНАК ІДЕАЛЬНОГО ТАМАДИ

1. Ця людина повинна любити бути в центрі уваги. Значить, той, хто бентежиться і починає заїкатися, як тільки на нього подивляться більше десяти чоловік, не підійде.

2. Тамада повинен мати дзвінкий, добре поставлений голос. Люди з дефектами дикції виключаються повністю. Буде не дуже добре, якщо на кожну репліку тамади гості стануть питати один у одного: «А що він сказав?»

3. Тамада повинен володіти великим відчуттям гумору і не втрачатися в найскладніших ситуаціях. Крім того, у нього повинна бути відмінна пам'ять, щоб запам'ятати весь сценарій і не читати його, запинаючись, з листка, а вести весілля майже «напам'ять».

4. Тамада повинен бути привабливою людиною, якої приємно слухати і за якою приємно слідувати.

5. Тамада повинен уміти вимовляти тости, але в той же час повинен тримати себе в руках і не напиватися навіть тоді, коли всі інші навколо раз у раз піднімають келихи за здоров'я молодих.


Ключові слова: тамада, ведучий Львів, веселий тамада, тамада Львів, тамадування, ведучі свята, ведудий весільного свята, львівський тамада, тамада у Львові, тамада зі Львова, весілля Львів, ведучий весілля, замовити тамаду, елітні ведучі Львова, елітний тамада у Львові, тамада на весілля Львів.