Весільний макіяж у Львові | Макіяж Львів

 

Основні весільні послуги
- Весільні, бенкетні зали
- Прикрашення залу
- Фотограф на весілля
- Відеоператори Львова
- Тамада на весілля
- Музиканти/ Діджеї
- Артисти, шоу-гурти
- Весільний кортеж
- Весільні букети
- Весільний танець
 
Аксесуари/поліграфія
- Запрошення на весілля
- Афіші та плакати
- Номери на машину
- Номери на машину
- Бонбоньєрки
- Весільні бокали
- Весільні аксесуари
 
Бутік весільного вбрання
«Crystal»
 
Весільний салон «Novias Gallery»
 

Прикраси на авто у Львові, прикрашення та оформлення машин на весілля у Львові

     
 

Макіяж на весілля у Львові

Професійний візажист-стиліст Маріанна Галушка | Весільний та вечірній макіяж
Макіяж на весілля | Макіяж Львів

Справжня краса нареченої розкривається в руках професійного візажиста

Для макіяжу використовується професійна косметика преміум класу
МАС, MAKE-UP ATELIER-A, Graftobian.

Ціна весільного макіяжу - 400 грн, з виїздом до дому нареченої в межах Львова - 450 грн.

Весільний макіяж - фотографії робіт

Контактний тел. 067-67-216-18 / 093-626-626-4

Переглядів:30794

 
Салони, агенції
- Весільні салони
- Ювелірні салони
- Салони краси
- Весільний макіяж
- Весільний танець
- Весільні агенції
- Церкви Львова
- Львівські РАЦСи
 
Дім весільного вбрання"АННА"
 
Весільний салон "Сакура"
 
Бутік весільних суконь "Білий Ангел"
 
Стосунки між М & Ж
- Основи стосунків
- Пошук "половинки"
- Різноманіття відносин
- Айсберги у відносинах
 
Весільні кортежі Львова
 
 
 

Візажист на весілля, чому він вам потрібний?

Існує багато думок з приводу весільного макіяжу і того,ким він має бути виконаний. Частина наречених схиляється до думки, що весільний візаж можна зробити і самому. Та все ж більшість молодих прибігає до послуг професійних візажистів і в день весілля цілком довіряють свій вигляд їм.

Перших наречених можна зрозуміти – вони застерігають себе від неприємних несподіванок, що можуть виникнути в день весілля. Зокрема це може бути спізнення візажиста в святковий день, незадоволеність макіяжем, відчуття некомфортності в обраному візажистом макіяжі та інші дрібні моменти. Роблячи весільний макіяж самостійно наречена впевнена в тому що вона не хвилюватиметься за приїзд візажиста чи необхідність кудись їхати до майстра, впевнена що впізнає себе у дзеркалі, бо не зробить нічого для себе незвичного і точно буде задоволена собою. Але такий розвиток подій можливий, якщо наречена малюється мало не щодня, має хороші косметичні засоби і цілком спокійно сприймає всі несподіванки, що виникатимуть в процесі проведення весільного дня! В іншому випадку краще таку відповідальну місію покласти на плечі професіоналів.

Хороший весільний візажист завжди бачить, що саме буде вам пасувати. Він зможе запропонувати Вам такий варіант макіяжу,який ви ще ніколи не робили, але він вам дуже личитиме і ви по-новому поглянете на себе. А якщо Вам щось категорично не подобатиметься – професійний візажист завжди постарається адаптувати макіяж під ваш смак.

Важливим моментом є косметичні засоби, з допомогою яких робитиметься макіяж. В такий відповідальний день Вам буде потрібно мати хороший вигляд практично цілу добу, а таку стійкість зможуть забезпечити тільки професійні косметичні засоби, які матиме лише професійний візажист. Ну і звичайно, навіть якщо Ви хвилюватиметесь, це ніяк не відобразиться на якості макіяжу, бо робитимете його не Ви, а майстер,якому Ви зможете довіритись на всі 100%. То ж подумайте який саме вибір і в яку сторону варто робити!

Ціна макіяжу – чому саме така???

Середня ціна весільного макіяжу у Львові коливається в межах від 250 до 350 грн. Йдеться  про макіяж виконаний професійним візажистом з використанням професійної  косметики. Якщо майстер тільки починає працювати або ще вчиться, або ж  в косметичці у нього косметика споживацького рівня (типу Mary Kay, L’oreal, Maybelline, або і Ruby Roze),то ціна може починатись від 100-150 грн за весільний макіяж. Але в цьому випадку якості і стійкості ніхто вам гарантувати не може.
Що ж закладають професійні візажисти в ціну весільного макіяжу?
Перше – це вартість косметики,яка затрачається на виконання макіяжу. Професійні лінії косметики гарантують свою якість і стійкість, вони краще наносяться і тримаються на обличчі, макіяж не тече і не осипається протягом дня. Важливий також момент, що така косметика не викликає алергії  навіть у людей,які мають до неї схильність. Чим краща косметика – тим вона, звичайно, дорожча.
Другою складовою є знання, вміння, професійні навички та досвід майстра. Якщо ви хочете гарно виглядати у весільний день і бути спокійною за свою зовнішність, то кращий майстер вам коштуватиме дорожче. Бо хороший візажист цінить свої вміння і закладає їх у ціну макіяжу.
Третім елементом ціни є вартість реклами візажиста. Щоб ви змогли його побачити, знайти,оцінити його роботи, йому необхідно затрачати певні кошти на своє просування та рекламу. Це ще один плюс до загальної вартості макіяжу.
Четверте – це вартість доїзду майстра в день весілля до вас (якщо ви звичайно хочете робити макіяж вдома). Доїзд зазвичай здійснюється на таксі, оскільки потрібно приїжджати або дуже рано, або ж інший момент – кейс з косметикою громадським транспортом важко і не зручно перевозити.
Зазвичай в ціну весільного макіяжу закладається вартість корекції форми брів в день весілля або ж напередодні. Хоча є майстри,що оцінюють цю послуу окремо. Ось і п’ята складова ціни.
Також в ціну весільного макіяжу вже включені оздоблення макіяжу пучковими віями, камінчиками та ін. декоративними елементами, за бажанням клієнта.

Так ось, якщо підсумувати всі ці складові отримаємо ціну згадану вище! Тепер ви точно знатимете за що саме платите свої гроші!