Постановка першого весільного танцю (або вальсу) у Львові

 

Основні весільні послуги
- Весільні, бенкетні зали
- Прикрашення залу
- Фотограф на весілля
- Відеоператори Львова
- Тамада на весілля
- Музиканти/ Діджеї
- Артисти, шоу-гурти
- Весільний кортеж
- Весільні букети
- Весільний танець
 
Аксесуари/поліграфія
- Запрошення на весілля
- Афіші та плакати
- Номери на машину
- Номери на машину
- Бонбоньєрки
- Весільні бокали
- Весільні аксесуари
 
Бутік весільного вбрання
«Crystal»
 
Весільний салон «Novias Gallery»
 

Прикраси на авто у Львові, прикрашення та оформлення машин на весілля у Львові

     
 

Постановка першого весільного танцю (або вальсу) у Львові

Ціна участі у школі танцю - 100 грн/год (одне заняття). Для постановки першого весільного танцю необхідно від 4 до 6 занять.

Танці проводяться у центрі міста, у зручний час для наречених

  У сучасній весільній традиції перший весільний танець займає важливе місце під час організації Вашого весілля.

  

  Постає питання, як гарно та оригінально поставити перший весільний танець, що цікавого придумати, щоб нам і гостям запам'ятався? Що краще ставити класичний вальс, повільний вальс, танго ... А заодно виникають сумніви: чи встигнемо, якщо до весілля залишився тиждень-два, я ж ніколи не танцював (або танцював ще у першому класі).

  Не хвилюйтеся! У кожної людини є талант, які потрібно шукати у правильному напрямку, пояснити усі деталі, і тоді можна підкорити будь-які вершини, у тому числі і перший танець!

  

  Запрошуємо у нашу школу весільного танцю, де ми покажемо, розкажемо та навчимо усім деталям постановки. Мінімально, як показує практика, потрібно 3-5,5 годин. Все залежить від побажань молодят (інколи хочеться класичний вальс, а іноді з виходом, схемою та закінченням.) Для першого заняття рекомендуємо брати 2 години, оскільки тоді встигається більше показати та вивчити!

  

  P.S. Не забувайте, що перший весільний танець ви танцюєте перш за все один для одного, а тоді для гостей! Отримайте максимум насолоди від нього.

  Запис на заняття за телефоном: 097-98-16-334 Ліда.

  Весілля у Львові! Організація весілля у Львові!

  Поділіться Вашими враженнями:

  Володимир і Юлія - 2011-08-25

  Скажу вам чесно, шановні молодята, якщо ви хочете гарно затанцювати перший весільний танець - то ви звернулись саме туди куди потрібно. Нас навчили... і я думаю шо і вас також навчать... Головне щоб було бажання. ))) Відео я ще не бачив, проте, якщо буде змога виклакуди кудичь та розміщу посилання.

  Oлена і Василь 19/11/11 - 2011-11-25

  Ми хочемо подякувати Ліді за прекрасний перший весільний танець! І хоч у нас небуло багато часу на підготовку, усього кілька занять, усе пройшло чудово. Якщо чесно, ми навіть не сподівались, що за такий короткий термін можна навчитись танцювати у парі віденський вальс, вивчити підтримки а також багато інших елементів. Цей танець залишеться в нашій памяті на все життя! (не лише сам танець, а й підготовка до нього - це також важливий етап у підготовчому процесі до такої урочистої події). Я впевнена, що інші модята, які будуть працювати з Лідою, залишаться на 100 процентів задоволені результатом! Дякую, вам, Ліда і щиро бажаю вам успіхів у вашій творчості!

  Тарас і Іринка - 2011-12-04

  Всім привіт!!! Хочемо подякувати Ліді за весільний танець... Все просто класно...Швидко навчила, вийшло класно... Лешилися задоволені не тільки, а всі гості. Дякую... Всі хто має бажання той навчиться танцювати, а Ліда допоможе на всі 100%)))

  Ліда - 2012-04-02

  Дякую за відгуки. Запис на заняття за телефоном: 097-98-16-334 Ліда.

  Марічка - 2012-05-02

  Не можу не погодитися із попередніми дописувачами , Ліда навчить танцювати всіх, навіть ,якщо ви ніколи не танцювали. Особливий підхід до кожної людини та талант викладача дають результат ! Всього за декілька годин зникає невпевненість у своїх силах ( а для танцю це неабияка складова ) і з"являється бажання танцювати, танцювати,танцювати ... Щиро дякую вам , Лідо, за допомогу ! У мене вийшло все -вийде і у Вас ,я впевнена !

  Ігор і Світлана - 2012-05-02

  У нас пройшло не все гладко, ми трохи налажали через надмірну дозу шампанського, але враховуючи, що танець відбувся і сподобався оточуючим, помилки помітили тільки ми, а всі решту казали - О, як це було чудово і так далі=))) Файно дякуєм Ліді і рекомендуєм вам її, вона навіть ведмедя навчить танцювати=)

  Іра і Андрій 19.05.2012 - 2012-07-28

  Дуже дякуємо Ліді за чудовий танець! У нас теж залишалося дуже мало часу і я, відверто кажучи, вже була в паніці, але після кількох занять зрозуміла, що з нас таки буде толк ) Танець вийшов неймовірно гарним, всім дуже сподобалося, а найбільше молодятам )))!

  Нам цікава ваша думка


  Введіть суму чисел: 1+2 =

   
       
  Салони, агенції
  - Весільні салони
  - Ювелірні салони
  - Салони краси
  - Весільний макіяж
  - Весільний танець
  - Весільні агенції
  - Церкви Львова
  - Львівські РАЦСи
   
  Дім весільного вбрання"АННА"
   
  Весільний салон "Сакура"
   
  Бутік весільних суконь "Білий Ангел"
   
  Стосунки між М & Ж
  - Основи стосунків
  - Пошук "половинки"
  - Різноманіття відносин
  - Айсберги у відносинах
   
  Весільні кортежі Львова