Як «лікувати» ревнощі?

 

Основні весільні послуги
- Весільні, бенкетні зали
- Прикрашення залу
- Фотограф на весілля
- Відеоператори Львова
- Тамада на весілля
- Музиканти/ Діджеї
- Артисти, шоу-гурти
- Весільний кортеж
- Весільні букети
- Весільний танець
 
Аксесуари/поліграфія
- Запрошення на весілля
- Афіші та плакати
- Номери на машину
- Номери на машину
- Бонбоньєрки
- Весільні бокали
- Весільні аксесуари
 
Бутік весільного вбрання
«Crystal»
 
Весільний салон «Novias Gallery»
 

Прикраси на авто у Львові, прикрашення та оформлення машин на весілля у Львові

     
 

Як «лікувати» ревнощі?

Ревнощі у стосунках, а куди ж без них ?


«Ревнує – значить любить», - споконвічна фраза , якою користується безліч пар, навіть не усвідомлюючи як сильно помиляються.

Ревнощі у стосунках А куди ж без них ?


«Ревнує – значить любить» - споконвічна фраза , якою користується безліч пар, навіть не усвідомлюючи як сильно помиляються.


Давайте розберемось, а що ж таке ревнощі?


Уявіть собі, що це не вияв палкого кохання, як це вважають усі, а – комплекс, страх втратити когось хто належить тільки нам, невпевненість у власних силах, красі, чарівності, мудрості, унікальності, фінансах, невпевненість у тому, що коханий чи кохана не заглядатиме на інших.


По суті ревнощі – це безпідставні вияви підозри у видуманих «прогріхах» партнера. І дуже часто є так, що ми не любимо тих кого ревнуємо, а просто відчуваємо почуття власності над цією людиною і страх бути "приниженим"(обрали ж не мене)


Наші ревнощі супроводжуються обуренням, що наш хлопець чи дівчина (які належать тільки нам) можуть задивлятись на інших, приймати знаки уваги, спілкуватись з особами протилежної статі, проводити море часу з друзями чи в спорт-залі (це теж вияв ревнощів) і ще безліч дрібниць , які ніби є неприйнятними для стосунків.


Але якщо поглянути в корінь, то всі ці почуття ревності є надуманими. Варто це лише зрозуміти. Адже ми самі нерідко робимо теж саме і навіть не уявляємо собі, як це може викликати ревнощі у партнера. Для нас наша поведінка є прийнятною. А все це через те, що ми не бачимо себе з боку і вважаємо себе власниками, і своєї долі, і долі коханого.


Коли ж виникають ревнощі?


Ревнуємо – у перекладі означає, страх того, що можуть «обрати», надати перевагу, увагу не нам(таким хорошим), а іншим.


Ревнують не тільки ж до людей протилежної статі, а й до хоббі, матері, котика ….тільки з різною «силою». Це у нас викликає агресію, обіду, що ми не перші в даний момент.


Ми боїмося втратити «власне Я», от і все – любов ж тут ні до чого.


Такі відчуття є першими паростками недовіри, з'являються коли нема повної інформації(як поводиться, про що думає, які у неї відчуття) про половинку, а саме тоді, коли ви і ваш партнер не є відкритими і щирими один перед одним, коли між вами є недомовки і секрети. Ось ті «черв’ячки» поїдають ваші "світлі" почуття і породжують ревність.


Як «лікувати» ревнощі?


- практикувати у відносинах повну відкритість;
- якщо щось турбує, розказати що саме і без докорів;
- виявити з партнером, які ситуації провокують ревність;
- домовитися про поведінку в даній ситуації;
- усвідомити для себе: що змушує мене ревнувати? в чому я не впевнена? і ЧОМУ.

 

Ще одна особливість є в тому, що наша культура вважає ревнощі чимось позитивним. Дуже багато жінок люблять, коли їх ревнують(це означає, що вона важлива для цього чоловіка). В такому випадку пропоную ревнувати – але надумано, без деструктивних почуттів.


Але коли один партнер спеціально намагається викликати своєю поведінкою ревнощі у іншого – тоді варто обговорити це, виявити причини такої поведінки і знайти порозуміння.


Все вище описане стосується тих проявів ревності, коли це призводить до зменшення почуття любові, довіри, унікальності партнера і викликає негативне ставлення.


РЕЗЮМЕ


Оже коротко: ревнощі – це недосконалість(комплекс) нашої особистості, нам просто страшно втратити ілюзію нашої значущості в цьому світі, ми боїмося стати ніким, «опуститися».


Є дві крайнощі у ревності: 1) позбутися цих відчуттів, або 2)йти на поводу у них. Хоча перший варіант кращий, проте ми неідеальні і за один момент важко позбутися цього відчуття.
Але і все життя бути рабом таких відчуттів теж не радує.


Тому для нас є простий вихід усвідомте, поспостерігайте як проявляється у вас ревність, чому, при яких обставинах, що вам страшно втратити ....і обговоріть це з партнером.


Зменшіть до мінімуму вплив обставин на ваші відчуття. І завжди коли ревнощі виникають ПРОСТО розповідайте це партнеру, без докорів. Дуже швидко це вже не буде проблемою у відносинах.


І довіряйте і розповідайте і творіть своє щастя.


Весілля у Львові! Організація весілля у Львові!

Поділіться Вашими враженнями:

Томка - 2010-01-12

По моєму ревнощі до добра не призводять.Я повністю погоджуюся із статтею!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Володимир - 2010-03-05

коли не ревнуєш всі дівчата здебільшого кажуть, "що ти мене не кохаєш...?"

Аня - 2010-03-30

Мій хлопець минулого року дуже сильно мене ревнував,я навіть не мала права зробити макіяж,вдягнутись в міні,сарафани,плаття,шортики.Він навіть не йшов зі мною в клуб,коли я так була одягнена.Нервувався коли я купувала собі нові речі.А коли я йшла в універ,то зранку дзвонив і запитував в чому я йду.Мені це все набридло ,і одного чудового дня я з ним відверто поговорила.Сказала ,що вже не можу від його ревності .Від тоді він мене так сильно не ревнує.

Кукуся - 2010-06-30

ревність....з одної сторони це добре,а от з інншої..((( у мене також була і можна сказати існує проблема із своїм хлопцем. Він мене ревнує до кожного хлопця. Взагалі,у мене друзів хлопців багато,і я спілкуюся із усіма...навіть є найліпший друг-хлопець,а мій хлопець тепер навіть не дозволяє мені з ним спілкуватися,тому що дізнався,що я йому подобаюся!!! свого партнера я дуже кохаю,і тому відверто йому все сказала,і він мене зрозумів тепер у нас стосунки просто НЕПЕРЕВЕРШЕНІ....і дуже рада!!! Так що читайте цю статтю,вона вам допоможе!!!!!=))))

Леді Акація - 2010-08-02

хороша стаття! а в мене трошки інша проблема. ми кохаємо один одного і я повністю впевненна у ньому. він ніколи не давав мені поводу ревнувати. ніколи! але в ті дуже рідкі моменти коли його друзі чи він згадує про свою колишню я починаю ревнувати. хочь і знаю що це безпідставно. як цього позбутись? допоможіть!

Анжеліка - 2011-02-04

У мого хлопця дуже важкий характер,він пообіцяв виправитись,поки результати не дуже! Прочитавши цю статтю я спробую з ним поговорити! Він ревнує мене до всього,до речей,друзів,знайомих,спілкування по телефону ну до всього що оточує! Часом мені здається що він мене не любить! Я з ним чесна! А от мені здається що він не відкритий зі мною і не говорить правди! Проходить деякий час і щось розкаже,те що раніш не говорив! І тоді починаються сварки! Він постійно керує мною,всеодно як я його іграшка! Ми знаходимось на відстані,і бачимось не часто,було таке що не бачила його 5місяців! Потім рідше! Ми вже разом рік і 3міс.! Я теж переживаю,чи не бреше він мені,чи не має другої,але це все мої накрути! В нього воєний навчальний заклад,і 3-рік він живе на казармі! Так що не дуже переживаю! Але на 4 курс хоче йти жити на квартиру з пацанами! І я боюсь що він почне гуляти,брехати,найде одну,другу,третю! Дуже боюсь! Але він говорить,ти не переживай такого не буде,тебе одну кохаю,і т.д. Ой не знаю,що то буде! Що робити мені?

Руся - 2011-07-22

Цiкава стаття...Багато корисного!!!Обовязково прислухаюсь до порад))

Ліза - 2011-07-27

У мене хлопець теж вчиться в воєнному закладі,і теж на 3 курс зара перейшов на квартиру.Боюся і вічно недовіряю,хоча і він каже що я одна.Рідко коли в них дівчина на відстані вони будуть шукати щось інше.приємно що тебе вдома чекають.

Катя - 2011-11-02

Проблема полягає в тому,що страх минулої втрати не дає мені спокою.Я ніколи не була ревнивою,і не хочу відчувати цей бридкий біль і страх.Я ще не можу довіряти йому,хоч і вчуся.Не скажу що не впевнена в собі,і зовнішні дані в мене не погані,просто злюсь і все....боюсь що не можу стримати емоції і вріжу все-таки якійсь козі по морді....до нього проявляють дуже багато уваги,всім він цікавий,він правда думає що навпаки,або просто обманює мене.Дуже прошу якусь корисну пораду,будь ласка допоможіть!!!!

ЮЛЯ - 2012-06-26

МІЙ ХЛОПЕЦЬ КАЖЕ ЩО КОХАЄ МЕНЕ А Я ВІДЧУВАЮ ЩО ВІН З ДРУГОЮ ЩО РОБИТИ)))))))))))))

Надя - 2012-07-26

Чоловік мене постійно ревнує. Це так набридло. Цього року лікарі порекомендували поїхати з дітьми на море,бо часто хворіють,а він відмовляється і мене не дуже хоче відпустити. Того року їздила з дітьми і друзями в Карпати,так потім чоловік ображався 3 дні. Що робити? Підкажіть

Оленка - 2012-08-23

Мій хлопець мене ревнує...завжди і до всіх..в мене закохано багато хопців з якими я просто спілкуюсь і нічого більше.Мій хлопець сказав всім їм не телефонувати до мене...Це мене починає дратувати..думаю потрібно з ним поговорити на цю тему..я незбираюся міняти свої звички через його егоїстичну натуру власника...також..він мене ображає своїми підозрами...це боляче

Іра - 2012-12-04

Я живу з чоловіком 7 років я його ніколи не ревнувала. Він постійно ревнував, перевіряв телефон, питав хто дзвонив, мені було дуже тяжко, мені не подобалось коли він ревнує. Але одного дня він захотів щоб я ревнувала і внього це получилосью. Він це все зробив бо думав, що я його вже не люблю. Але він побачив для себе, що всі почуття є, просто треба було щось зробити. Я ніколи не думала, що я можу так страшно ревнувати. Я з цим борюсь бо мені набридиє цей стан ревнощі, я деколи серджусь на себе,бо можна було б це спростувать, але це сильний страх втратити.

Іра - 2012-12-04

Надія привіт! У мене похожа історія, я тоже нікуди неїду віддихать сама, тільки з чоловіком. Але коли це касається дітей він має поломати свою ревнощь. Або самого його відправити. Ти мабуть не любиш щоб на тебе ображались, бо тобі це болить. Якщо так, то шукайте компроміс, щоб тобі і чоловіку було спокійно.

Оксана - 2013-04-30

Я взагалі не маю права без телефона втуалет сходити. Що робити?

***** -17.06.1013 - 2013-06-17

Читаючи усі ваші залишені коментарії ,я неможу для себе прийняти правельну відповідь.З чоловіком я живу лише півтора року, він у мене дуже ревнивий.На мою думку -ревність у чоловіків це їхня проблема. мій чоловік мене ревнує до усього: я неможу говорити з подругами по телефону, не можу спілкуватись з хлопцями, однокласниками. ідучи в туалет слідкує щоб там нікого не було щоб я з ніким не спілкувалась. ревнує мене навіть до моєї Мами. А часто його ревність переходить в побої, чесно кажучи я уже невитримую його ревностів, я незнаю що мені робити порадьте будь-ласка щось...

КатЯ - 2015-11-04

чесно я даже не знаю, вмене через-чур ревнивий чоловік, двде коли він на роботі а я вдома чи тоже на роботі він всеодно думає шо я з кимось він не хоче шоб я спілкувалась з протилежним полом, він не любить коли до мене звертаюця хлопці по імені, він думає шо я піду до другого а його залишу, думає шо ізміняю, або просто провожу час з другим а йому не хочу казати, іноді я хочу з ним розвестись, і думаю нахрина мені це все чого я вийшла за нього, мене в дитинстві так не контролювали як він, всеодно шо закрита в клітці пташка, і я вде боюсь шоб він десь побачив шо я з другом говорю чи стою, мені страшно бо скандал неменучий, і говорила з ним не рас шо я не піду нідокого другого шо тебе люблю одного, но він всеодно за своє, шо до мене заїгрує протилежний пол, не дивлЯчись на те шо Я заміжня, я вде не можу в мене сил нема йому ростояно шось доказувати, я не знаю шо робити, моє життя завмерло(((((

КатЯ - 2015-11-04

чесно я даже не знаю, вмене через-чур ревнивий чоловік, двде коли він на роботі а я вдома чи тоже на роботі він всеодно думає шо я з кимось він не хоче шоб я спілкувалась з протилежним полом, він не любить коли до мене звертаюця хлопці по імені, він думає шо я піду до другого а його залишу, думає шо ізміняю, або просто провожу час з другим а йому не хочу казати, іноді я хочу з ним розвестись, і думаю нахрина мені це все чого я вийшла за нього, мене в дитинстві так не контролювали як він, всеодно шо закрита в клітці пташка, і я вде боюсь шоб він десь побачив шо я з другом говорю чи стою, мені страшно бо скандал неменучий, і говорила з ним не рас шо я не піду нідокого другого шо тебе люблю одного, но він всеодно за своє, шо до мене заїгрує протилежний пол, не дивлЯчись на те шо Я заміжня, я вде не можу в мене сил нема йому ростояно шось доказувати, я не знаю шо робити, моє життя завмерло(((((

юра. - 2015-08-11

дайте свободу я кшо любите людина ревнувати все одно буде бо це наша не досконалість природи,.Я теж ревную,але це треба контролювати.Людина якшо має бути з вами то буде і ніхто не всилах втримати.Навіть я кшо нема повноі довіри все одно любіть бо головне відати себе повністю я кшо людина це не прийме це іі мінус,а не ваш.Так це не просто,але потрібно себе пересилювати.Хто терпеливий отримує найкраще.Якщо відаєтесь повністю без почуття власності,Людина це прийме,якщо ні значить не гідна.

Нам цікава Ваша думка


Введіть суму чисел: 1+2 =


 
     
Салони, агенції
- Весільні салони
- Ювелірні салони
- Салони краси
- Весільний макіяж
- Весільний танець
- Весільні агенції
- Церкви Львова
- Львівські РАЦСи
 
Дім весільного вбрання"АННА"
 
Весільний салон "Сакура"
 
Бутік весільних суконь "Білий Ангел"
 
Стосунки між М & Ж
- Основи стосунків
- Пошук "половинки"
- Різноманіття відносин
- Айсберги у відносинах
 
Весільні кортежі Львова